Foto

thumb

Chcete mluvit anglicky jako Daniel Craig?

Chcete mít krásný anglický přízvuk jako hvězdný představitel agenta 007? Toužíte se domluvit plynule a s jistotou anglicky? Potkáváte ve svém okolí známé, kolegy, přátele a další, kteří mluví cizím jazykem bez absolutního studu? Jak to, že nemají problém hned reagovat?

Mluvili jste s nimi o tom, jak se učili a kde těmto nabytým znalostem přišli?

U většiny z nich bude odpověď podobná: „Žil jsem nějakou dobu v zahraničí.“ Je jedno, zda byli v rámci vysokoškolského studia na Erasmu, zkusili work & travel, vyjeli jako au-pair či z jiného důvodu strávili delší dobu v cizině.

V jazykové škole ATES language nám je jasné, že sebrat se v určitém věku, zabalit kufr a odjet na rok pracovat do Anglie na pláži nebo hlídat děti, není již tak jednoduché. Pro vás máme dobrou zprávu. Přišli jsme na řešení, které se vám bude líbit. Vydejte se do zahraniční na jazykový kurz. Dva týdny na jazykovém kurzu vám pomohou udělat obrovský pokrok v jazyce. Užijete si příjemnou dovolenou a uděláte něco pro sebe.

Vyberte si Anglii a rozmluvte se jako James Bond. Pokud raději nosíte kilt a posloucháte dudy, Skotsko je pro vás to pravé ořechové. Pořád je vám zima? Učte se angličtinu na Maltě, kde se prohřejete na krásných plážích. Že máte raději němčinu? Pro milovníky Germknödelu a „šniclu“ servírujeme Německo a Rakousko. Zdají se vám tyto jazyky až příliš obyčejné? Je čas vyrazit do Egypta a podívat se na vroubek exotické arabštině.

Ať vám to mluví!

 

 


 


 

Aneta
vaše milovnice jazyků

P.S. nezapomeňte si prohlédnout katalog partnerských škol a volejte na 284 007 505


FB

Sdílet na facebooku