Foto

thumb

Víte co je shadowing neboli stínování? Nejedná se o špehování či nějaký speciální postup učení se ve stínu. Shadowing nebontakzvané stínování patří mezi typy zahraničních pobytů, které jazyková škola ATES language nabízí. Pojďte se společně s námi seznámit se shadowing pobyty a jejich náplní.

Stínování (shadowing) je určeno hlavně pro pedagogy základních a středních škol, kterým umožňuje se seznámit s metodami a postupy užívanými při výuce na zahraničních školách (základních, středních i jazykových). Pedagogové se v rámci shadowing pobytů účastní výuky na vybrané zahraniční škole. Stínování je realizováno na internacionálních, evropských i národních vzdělávacích institucích. Učitel se v rámci stáže zapojí do výuky, v níž může pouze pozorovat či aktivně navazovat na práci svého kolegy, kterého stínuje. Pedagogové si mohou vybrat předměty dle jejich aprobace, aby co nejvíce odpovídaly jejich specializaci. Shadowing pobyty pořádané ATES language mohou být uskutečněné samostatně či kombinované s jazykovým kurzem.

Jazyková škola ATES language realizuje shadowing pobyty společně s partnerskou společností Bohemia EU Planners s.r.o. Stínování může být zajištěno společně s ubytováním, cestou, pojištěním a volnočasovými aktivitami. Vydejte se s námi do světa a poznejte, jak se učí v zahraničí!


FB

Sdílet na facebooku