Obec Kolomuty
thumb

Aneta

"Jsem zakladatelkou této rodinné jazykové školy. Kromě organizace a chodu školy se věnuji výuce angličtiny, němčiny a češtiny pro cizince. Už jako malá jsem vyrůstala v Rakousku, kde jsem si vytvořila kladný vztah k cizím jazykům. Pokračovala jsem ve studiu jazyků na základní, střední i vysoké škole. Absolvovala jsem studijní pobyt Erasmus ve Švédsku, pracovní stáž v rakouském Linci a na Srí Lance. Jazyky jsou odjakživa mým velkým koníčkem. Zajímám se o zdravý životní styl a mám ráda sport a kreativní tvorbu."

thumb

Devid

"Mám mezinárodní kořeny a již od dětství jsem vyrůstal v USA. Pocházím z New Yorku a rozhodl jsem se přestěhovat do České republiky kvůli studiu na vysoké škole, kde se nyní věnuji Business Administration. Mám zkušenosti s výukou dětí od předškolního věku. Zabývám se anglickou konverzací a obchodní angličtinou pro pokročilé. Učení mě baví, protože se od svých studentů vždy dozvídám zajímavé věci."

thumb

Tom

"Pocházím z Velké Británie. Již v 19ti letech jsem se rozhodl, že se chci věnovat vyučování angličtiny pro cizince. Získal jsem certifikáty pro výuku angličtiny jako cizího jazyka a výuku obchodní angličtiny. Absolvoval jsem speciální kurzy pro lektory britské výslovnosti. Vyučuji obecné i odborné kurzy pro dospělé a dětské kurzy pro děti od předškolního věku. Baví mě hodiny britské výslovnosti a rád se učím češtinu."

thumb

Markéta

"Vystudovala jsem andragogiku a základy pedagogy. Starám se o rozvoj lektorů a další personální otázky. Učím němčinu, češtinu pro cizince a dětskou angličtinu. Mám zkušenostmi s dětmi včetně těch se speciálními poruchami učení, kterým se věnuji již 19 let. Žila jsem několik let v Rakousku. Zajímám se o různorodé přístupy ve vzdělávání a psychologii. Mám moc ráda šití, kreativní tvorbu a cestování."

thumb

Štěpánka

"Studovala jsem anglickou sekci výběrového gymnázia v Olomouci a absolvovala jsem rok na střední škole ve Velké Británii. V současnosti studuji pátým rokem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Věnuji se speciálním seminářům legal a business English a obecné němčině. Působím jako hlavní metodička distančních Skype kurzů. Mám ráda fotografování, filmování a kreativní psaní. Baví mě cestování a autorské právo."

thumb

Aleš

"Němčině se věnuji již od základní školy. Pokračuji s ní úspěšně i na vysoké škole, protože studuji germanistiku na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Mám rád sport a literaturu. Učím obecnou a obchodní němčinu a konverzaci. Baví mě hodiny dospělých, ale i dětí. Jsem pragmatický německý typ, který si učení užívá."

thumb

Lukáš

"Začal jsem se věnovat jazykům již od dětství na jazykové základní škole, pokračoval s nimi i na střední a vysoké škole, kde jsem vystudoval obor Angličtina na pedagogické fakultě. Mám bohaté a dlouhodobé zkušenosti s výukou jazyků. Věnuji se také překladům a korekturám textů. Učím hlavně obecnou angličtinu a konverzační hodiny. Mám rád počítače, fantasy, LARP a vaření. Zajímám se o zahradničení, mojí největší pýchou jsou chilli papričky."