thumb

Jak začala naše cesta? Jazyky máme rádi odjakživa a přemýšleli jsme, jak z našeho koníčku vytvořit také práci. Inu, nápady a nápady, ale jak s nimi pracovat dále?

Vše jsme probrali společně s rodinou doma. Diskutovali, hledali pro a proti a rozhodli se, že založíme rodinnou jazykovou školu. Školu, kam studenti i zaměstnanci chodí rádi a třeba si jen tak popovídat. Začátek byl těžký. Nebylo snadné obhajovat svoje sny před ostatními, kteří opakovali: „na trhu je tolik jazykovek“, „trh je přesycen“ a „to bude teda těžké“. Ano, nebudu vám nic nalhávat, lehké to tedy opravdu není. Síla, motivace a nadšení nás však stále ženou kupředu.

Rok 2015 byl pro nás rokem mnohých probdělých nocí, vášnivých debat a otázek, co lidé chtějí? Jak vás oslovit a vše vám správně sdělit? Poslouchali jsme své okolí, snažili se všechny nápady dávat dohromady. Malé dílčí úspěchy začaly přicházet. Za náš postupný růst vděčíme skvělé práci našeho týmu, Markétě za vedení HR, Štěpánovi za marketingové tipy, celému týmu za vedení obchodu a všem našim lektorům za skvělé hodiny. Všichni si uvědomujeme, že na trhu je jazykových škol hodně a konkurence je velká. Nejsme sice jedničkou na trhu, ale o to víc pracujeme, abychom se dostali na přední příčky. V roce 2016 jsme zahrnuli do naší nabídky odborné kurzy a Skype lekce.

Pokračovali jsme dále a nakonec se rozhodli v roce 2017 spojit naše síly s partnerskou organizací IQS – International Quality Services s.r.o., která se zaměřuje na vzdělávání, poradenství a coaching. Díky naší spolupráci dokážeme nabídnout kompletní vzdělávací servis týkající se nejen jazyků, ale i odborných kurzů a soft skills. Podívejte se na kompletní nabídku na www.iqsservices.eu

 

Těšíme se na další rozvoj a spolupráci.

Ať Vám to mluví!

 

 

 

zakladatelka jazykové školy a milovnice jazyků

p.s. Mrkněte na kurzy a katalog služeb, ať víte, co se děje.


5 důvodů pro ATES language

 

1. osobní přístup

Jazyková výuka je individuální, ve dvojích nebo ve skupinách 3 – 6 studentů, aby byl stále zachován osobní přístup.

 

2. rodinná atmosféra

Díky malému počtu studentů, příjemným prostorám a motivovaným lektorům panuje v hodinách příjemná atmosféra.

 

3. nadšení

Jsem nadšení do toho, co děláme a přenáší naší radost dále. Nadchněte se pro cizí jazyky s námi.

 

4. přidejte se kdykoliv

Přidejte se do kurzu kdykoliv. Účtujeme vždy jen poměrnou cenu kurzu.

 

5. platba přes Benefit Plus

Vyberte si jeden z našich kurzů a zaplaťte jej přes systém Benefit Plus.