Obec Kolomuty

Edinburgh School of English

Edinburgh School of English

Vydejte se poznat krásy Skotska a vylepšete svoji angličtinu v přirozeném prostředí s rodilými mluvčími. Spolupracujeme se skotskou jazykovou školou Edingburgh School of English zalouženou v roce 1969 a sídlící v hlavním městě Edinburgh. Jazyková škola nabízí pobyty pro dospělé i děti od 7 let. Společně pro Vás také organizujeme studijně-sportovní pobyty English & Golf. Podívejte se na nabídku pobytů a naší brožuru nebo nám napište.

www.edinburghschoolofenglish.com

Benefit Plus

Benefit Plus

Stali jsme se součástí systému Benefit Plus a od února 2016 můžete naše služby nakupovat přes systém Benefit Plus. Podívejte se na přehled našich služeb, vyberte si a uhraďte jí přes systém Benefit Plus. Na kurzy koupené přes systém Benefit Plus se nevztahuje sleva pro studenty.

www.benefit-plus.eu

Inlingua Salzburg

Inlingua Salzburg

Zařídíme pro Vás jazykový kurz v jazykové škole Inlingua v rakouském Salcburku. S rakouskou jazykovou školou Inlingua spolupracujeme již od samotného počátku a máme s ní ty nejlepší zkušenosti. Jazyková škola si zakládá na osobním přístupu a výuce v malých skupinkách. S jazykovou školou Inlingua Salzburg pro Vás zajistíme také sportovně-studijní pobyt Deutsch & Golf, užijte si příjemné chvíle na golfovém hřišti a spojte je s výukou němčiny. Podívejte se na nabídku jazykové školy a naší brožuru nebo nám napište.

www.inlingua-salzburg.at

Inlingua Malta

Inlingua Malta

Partnerskou jazykovou školou ATES language je Inlingua Malta, kde pro Vás můžeme zařídit mnoho druhů kurzů: pro děti, dospělé, studenty, seniory či rodiče s dětmi. Jazyková škola Inlingua Malta je rodinnou školou, která si zakládá na osobních vztazích a individuálním přístupu. Podívejte se na naší brožurunabídky a produkty jazykové školy nebo nám napište.

www.inlinguamalta.com

did deutsch-institut

did deutsch-institut

Partnerskou jazykovou školou je did deutsch-institut, který nabízí jazykové kurzy pro dospělé (od 7 let) a děti v Berlíně, Frankfurtu, Hamburgu a Mnichově a pro studenty také ve městech Augsburg, Kolín, Norimberk, Wiesaben, Aschaffenburg, Potsdam, Vídeň, Hintersee a Höchst (od 8 let). Did nabízí kurzy obecné i odborné němčiny včetně speciálních kurzů pro pedagogy a lekcí obchodní němčiny. Výukové pobyty jsou v nabídce v různých délkách a náplních. Podívejte se blíže na brožury a ceník did institutu, kompletní brožuru v anglickém a německém jazyce naleznete zde. Prohlédněte si také naši brožuru partnerských škol nebo nám napište.

www.did.de

Berliner ID IIK

Berliner ID IIK

Partnerská jazyková škola berliner ID působí v rámci IIK (Institut für Internationale Kultur) a nabízí kurzy v  Berlíně a Düsseldorfu. Jazyková škola poskytuje odborné i obecné lekce. Kurzy probíhají po celý rok a jejich délka je od 2 týdnů až po dlouhodobé vzdělávací programy. Podívejte se na stránky jazykové školy a naší brožuru nebo nám napište.

www.berlinerid.de

Richard Language College

Richard Language College

V partnerské jazykové škole Richard Language College nacházející se v krásné části jižní Anglie v městě Bournemouth se můžete zdokonalit v angličtině a vychutnat si atmosféru přímořské destinace. V jazykové škole Richard Language College se můžete věnovat v obecné i odborné angličtině, absolvovat krátkodobý či dlouhodobý kurz a mnoho dalšího. Podivejte se na stránky jazykové školy a naši brožuru nebo nám napište.

www.rlc.co.uk

Select English

Select English

S naší partnerskou jazykovou školou Select English ve Velké Británii můžete studovat angličtinu v Londýně či ve studentském městě Cambridge. Jazyková škola Select English nabízí kurzy pro dospělé po celý rok, v období letních prázdnin zajišťuje škola výuku i dětských kurzů od věku 7 let. S naší partnerskouškolou pro Vás rádi zajistíme sportovně-studijní pobyt English & Golf, kde se pojí sport spolu s výukou. Materiály jazykové školy Select English si můžete prohlédnout na našich stránkách. Podívejte se také na brožuru jazykových partnerů nebo nám napište.

www.selectenglish.co.uk

Inlingua Wien

Inlingua Wien

Partnerská jazyková škola Inlingua v rakouském hlavním městě Vídni nabízí intenzivní výuku v délce minimálně jednoho týdne. Výuka začíná vždy první pondělí v měsíci a studenti si sami mohou vybrat, kolik týdnů si přejí v Rakousku strávit. Jazyková škola nabízí i možnost intenzivního individuálního studia v rámci CIP - Programm, tento typ výuky mohou studenti zahájit kdykoliv. Podívejte se na nabídku školy a naši brožuru partnerů nebo nám napište.

www.inlingua.at

IQS – International Quality Services, s.r.o.

IQS – International Quality Services, s.r.o.

Spolupracujeme s poradenskou společností IQS – International Quality Services, s.r.o. na dlouhodobých i krátkodobých projektech zahrnujících jazykové vzdělávání.

www.iqsservices.eu

CIS – Certification & Information Security, s.r.o.

CIS – Certification & Information Security, s.r.o.

V rámci certifikací a rozsáhlejších projektů spolupracujeme s certifikační společností CIS – Certification & Information Security, s.r.o.

cz.cis-cert.com

Quality Austria

Quality Austria

Se společností Quality Austria spolupracujume na projektech spojených s otázkami životního prostředí, kvality, společenské odpovědnosti, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, automobilového průmyslu a jazykového vzdělávání, překladů či dalšího rozvoje zaměstnanců v otázkách cizích jazyků. V rámci těchto projektů využíváme především naše znalosti odborných jazyků.

www.qualityaustria.cz

matematikářka.cz

matematikářka.cz

Našim partnerem v oblasti doučování je matematikarka.cz nabízející videokurzy, kurzy na míru a další služby spojené s výukou matematiky.
V rámci naší parnetrské spolupráce poskytujeme vzájemné benefity pro studenty při využití služeb matematikarka.cz a ATES language.

matematikarka.cz

Arabeya Arabic Language Center

Arabeya Arabic Language Center

Partnerskou jazykovou školou je Arabeya Arabic Language Center mající učebny v hlavním městě Egypta, Káhiře. V jazykovém centru Arabya se můžete věnovat studiu arabštiny v mnoho formách. Podívejte se na nabídku produktů a ceny jazykového centra Arabeya a začnětě se věnovat studiu arabštiny přímo u rodilých mluvčí. Všichni lektoři arabského jazykového centra mají perfektní znalost angličtiny. Prohlédněte si brožuru našich partnerských škol nebo nám napište.

www.arabeya.org

SKOLA

SKOLA

Učte se s námi v největším anglickém městě. Vydejte se za jazykem do Londýna a rozšiřte svoje jazykové dovednosti v partnerské jazykové škole SKOLA. Jazyková škola SOHO poskytuje výuku v Londýně a v Exeteru. Vždy si můžete vybrat typ kurzu, jeho délku, ubytování a další doplňkové služby. Podívejte se na stránky školy a na brožuru jazykových partnerů nebo nám napište.

www.skola.co.uk