Obec Kolomuty

Linde Material Handling s.r.o.

Linde Material Handling s.r.o.

"Výuka německého a italského jazyka pro zaměstnance společnosti Linde MH."

CIMEX Invest s.r.o.

CIMEX Invest s.r.o.

"Společnosti CIMEX Invest s.r.o. dodáváme kurzy anglického jazyka. Zaměstnance učíme převážně obchodní angličtinu v kurzech s rodilými lektory. Zaměření kurzů je definováno podle pracovní náplně studentů, z velké části se jedná o obchodní angličtinu s prvky jazyka pro realitní makléře a zaměstnance pohybující se na trhu nemovitostí."

Quality Austria CZ

Quality Austria CZ

"Překlady firemních podkladů zahrnující produktové letáky a firemní akce. Jazyková spolupráce v oblasti anglického a německého jazyka."

Whirlpool

Whirlpool

"Výuka obecné a obchodní angličtiny zaměřené na celkový rozvoj jazyka a konverzaci."

ZŠ Mnichovice

ZŠ Mnichovice

Organizace zahraničního pobytu pro dva pedagogy základní školy v rakouském Salzburgu. Výuka byla realizována z OP VK, v rámci kterého odjely dvě učitelky německého jazyka ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice, aby si vylepšily své jazykové dovednosti v průběhu dvou týdnů v Rakousku.

Capital Security s.r.o.

Capital Security s.r.o.

"Indiviuální výuka angličtiny zaměřena na pohovor se zahraničním partnerem. Intenzivní příprava na obchodní setkání a uzavření partnerství se zahraničními společnostmi."

BBpharma a.s.

BBpharma a.s.

Výuka italského jazyka ve společnosti BBpharma a.s., která se specializuje na dovoz léčiv ze zahraničí.

Dvořákovo gymnázium a SOŠE Kralupy

Dvořákovo gymnázium a SOŠE Kralupy

Zajištění jazykového pobytu v Berlíně pro jednoho pedagoga z Dvořákova gymnázia a střední odborné školy ekonomické z Kralup nad Vltavou. Komplexní zajištění dvoutýdenního pobytu zahrnujícího dopravu, pojištění, ubytování a samotný jazykový kurz pro pedagogy.

Gymnázium Pardubice

Gymnázium Pardubice

Realizace dvoutýdenního jazykového pobytu pro učitele Gymnázia Pardubice. Komplexní zajištění jazykového pobytu včetně ubytování, dopravy, stravy a pojištění v německém Berlíně v partnerské jazykové škole did deutsch institut.

ZŠ Klobouky u Brna

ZŠ Klobouky u Brna

Jazykový pobyt pro jednu učitelku ze základní školy Klobouky u Brna. Pobyt byl realizován v německém Berlíně, kde se paní učitelka účastnila jazykové výuky v partnerské jazykové škole did deutsch institut. Kromě samotného jazykového kurzu jsme zajišťovali pro účastnici ubytování, dopravu, stravu a pojištění. Pobyt byl v délce trvání dvou týdnů.

ZŠ Staré Město u Uherského Hradiště

ZŠ Staré Město u Uherského Hradiště

Jazykový pobyt pro jednu učitelku ze základní školy ze Starého města u Uherského Hradiště. Pro paní učitelku jsme zajistili komplexní jazykový pobyt s počívající v jazykovém kurzu v berlínské partnerské jazykové škole did deutsch institut, ubytování v centru města, dopravu, stravu a pojištění.

ZŠ Třebíč na Kopcích

ZŠ Třebíč na Kopcích

Zajištění jazykového pobytu v německém Berlíně a partnerské jazykové škole pro jednu učitelku ze základní školy Třebíč na Kopcích. Pro účastnici byl zajištěn jazykový pobyt, ubytování, strava, doprava a pojištění. Celková délka pobytu činila dva týdny.

ZŠ Žďárná

ZŠ Žďárná

Organizace jazykového pobytu pro dvě učitelky ze základní školy Žďárná. Pobyt se uskutečnil v délce dvou týdnů v německém Berlíně, kde paní učitelky navštívily výuku v partnerské jazykové škole did deutsch institut. Zajištěno pro ně bylo také ubytování a strava v hostitelské rodině. Dále měly paní učitelky od nás zařízenou dopravu a pojištění.

Loreta Golf Club Pyšely

Loreta Golf Club Pyšely

"Individuální speciální kurz pro recepční pracující na golfové recepci v Loreta Gold Club Pyšely. Hlavní náplní kurzu bylo procvičení frází potřebných pro komunikaci s klientem přímo z očí do očí a telefonické komunikace standartně probíhající při práci na golfové recepci."

A97, s.r.o.

A97, s.r.o.

"Ve společnosti A97 poskytujeme výuku anglického jazyka, která se věnuje obecnému rozvoji od samotných základů."

Letsgood.com, s.r.o.

Letsgood.com, s.r.o.

"Ve společnosti Letsgood.com vyučujeme kurz anglického jazyka, který se věnuje převážně business communication a angličtině potřebné v mezinárodním obchodu a komunikaci na úrovni."

KPS - VZT, s.r.o.

KPS - VZT, s.r.o.

"Společnosti KPS - VZT, s.r.o. poskytujeme firemní výuku anglického jazyka pro jejich zaměstance. Kurzy jsou zaměřené na obecný rozvoj jazyka na všech úrovních, od falešných začátečníků až po pokročilé studenty."

Rozhodčí soud při HK a AK ČR

Rozhodčí soud při HK a AK ČR

"Rozhodčímu soudu při HK a AK ČR dodáváme jazykové kurzy pro jejich zaměstnance. Výuka je zaměřena na business a office English a dále na právnickou angličtinu."

Tereza Ottová, 30 let, Moravia IT a.s.

Tereza Ottová, 30 let, Moravia IT a.s.

"Flexibilní, přátelský a profesionální přístup je hlavním důvodem, proč již delší dobu využívám služeb jazykové školy ATES. Kvůli pracovním povinnostem mám omezený výběr hodin, což ale zatím nebylo pro ATES nikdy překážkou a vždy jsme našli společný volný termín. Jazyky si udržuji kvůli práci, zároveň je to však i moje hobby. Baví mě vidět progres a toho s ATESem určitě dosáhnete - vřele doporučuji!"

Armando Hospitality Group

Armando Hospitality Group

"Výuka obecné a hlavně obchodní angličtiny s rodilými i českými lektory. Výuka je zaměřena převážně na rozvoj komunikančích dovedností podle potřeb studentů pohybujících se na trhu s nemovitostmi. "

Pavla Marešová

Foto ke článku

"Díky moc za novou jazykovou školu, ve které mě učení opravdu baví. díky skvělé lektorce, mimochodem zakladatelce této jazykové školy, jsou hodiny angličtiny plné energie a příjemné atmosféry. Angličtina se mi díky jejímu pozitivnímu přístupu a podpoře učí s chutí. Hodiny bych každému doporučila a sama se těším na další hodiny v novém školním roce."

 

Jan Kopecký

Foto ke článku

"Jazyková škola ATES language mi pomohla zvládnout mé problémy s cizími jazyky, které rozhodně nepatří mezi mé nejoblíbenější předměty. Naštěstí byl přístup lektorky vždy milý a přátelský, takže jsem se nebál říkat, co mě napadlo. Občas jsme se museli nahlas smát oba dva.Věřím, že i příští školní rok zvládnu díky doučování v ATES language hravě a v pohodě."

Natálie Dušková

Foto ke článku

"Angličtina rozhodně nepatří mezi mé nejoblíbenější předměty, ale nezbylo mi nic jiného než z ní loni maturovat. Naštěstí jsem od jedné kamarádky dostala kontakt na Anetu, která učí v jazykové škole ATES language. S její pomocí jsem maturitu nakonec zvládla a odcházela i k mému překvapení s dvojkou. Jazyková škola ATES a Aneta mě na maturitu zvládli připravit a ještě ke všemu mě angličtina začala bavit. Všem, kteří mají ve škole problémy s jazyky, mohu jazykovou školu ATES language určitě doporučit!"

Jana Horáková, Hana Šebková

Foto ke článku

"Rozhodly jsme se, že se naše děti angličtinu začnou učit již od první třídy. Od jedné naší kamarádky jsme dostaly tip na jazykovou školu ATES language, která pořádá i dětské kurzy, doučování a různé hry s jazykem.  A nemůžeme nic jiného než jazykovou školu ATES language vřele doporučit. Naše děti se každý týden těšily na angličtinu a na sympatickou paní učitelku, která pro ně vymýšlela hry, aktivity a přinášela různé materiály, aby se děti učily a bavily zároveň. Jazykovou školu ATES language a paní učitelku Anetu hodnotíme na výbornou."

Dagmar Červinková

Foto ke článku

"Absolvovala jsem již bezpočet nejrůznějších jazykových kurzů, protože již od střední školy beru učení jazyků jako svého velkého koníčka, jehož prostřednicvím se nejen učím, ale i bavím.

Vzhledem k mým zkušenostem mám již jasno v tom, jak si hodiny jazyka představuji. Po mnoha kurzech, které nebyly to "pravé ořechové" jsem narazila na ATES language. Již od začátku mi byla sympatická rodinná atmosféra. Po několika hodinách mi bylo jasné, že zdejší kurzy obstojí po palbou mých přísných kritérií. Hodiny jsou pestré, dostávám nejrůznější studijní materiály, hovoříme o témetech, která mne zajímají, tempo je uspůsobeno přesně mým potřebám a já na sobě již od počátku pozoruji pokroky a co je nejdůležitější, celou tu dobu se u toho skvěle bavím."